Виробник спорткарів Ferrari створив першу колекцію одягу
../innovaeditor/assets/261940-ferari.jpg
Італійська компанія Ferrari, яка випускає спортивні та гоночні автомобілі, провела своє перше модне шоу, на якому представила колекцію одягу. Показ відбувся в штаб-квартирі бренду в місті Маранелло. Моделі ходили по подіуму на складальному конвеєрі Ferrari. Шоу відкривала Маріякарла Босконо, а закривала Наталя Водянова. Колекцію розробив креативний директор з диверсифікації бренду Рокко Янноне.
 
До неї увійшли речі у футуристичній стилістиці. Серед них - куртки з капюшоном і розрізами, нейлоновий тренч і парка, виготовлена з перероблених пластикових пляшок. Янноне прикрасив речі світловідбиваючими елементами, а також використовував яскраві контрастні кольори: від фірмового червоного відтінку Ferrari і жовтого відтінку Modena до темно-синіх і зелених кольорів, також типових для машин Ferrari.
 
На блузки і бермуди з шовкового твила, який виробляють у Комо, були нанесені принти з архівними зображеннями Ferrari й обкладинками журналів 1940-60 років.
 
Рокко Яннон зазначив: «Для мене Ferrari - це бренд, який грає важливу роль у поп-культурі, музиці та мистецтві». Також бренд представив кросівки, розроблені в рамках колаборації з Puma, і нові моделі окулярів Ray-Ban. 
 
По материалам TradeMaster.ua