Lloyds Pharmacy випустить перший у Великобританії назальний спрей проти Сovid-19
../innovaeditor/assets/9472464-spray.jpg
Lloyds Pharmacy має намір випустити перший у Великобританії назальний спрей, спеціально розроблений для боротьби з Covid-19.
 
Спрей, який називається Viraleze, виготовлений із «спеціально розробленої противірусної активної речовини, яка безповоротно інактивує понад 99,9% коронавірусу / SARS-CoV-2 протягом однієї хвилини».
 
LloydsPharmacy заявляє, що активний інгредієнт, астродимер натрію, є "потужним віруцидним агентом, який утворює бар'єр і безповоротно блокує зв'язування білків коронавірусу / SARS-CoV-2 із клітинами слизової оболонки носа, необхідними для зараження".
 
Роздрібний торговець аптечними товарами також заявив, що спрей "забезпечує шар вологи, який допомагає підтримувати зволоження носової тканини, захищаючи її від сухості та пошкодження". Його слід застосовувати один раз у кожну ніздрю до чотирьох разів на день.
 
Lloyds Pharmacy додала, що спрей буде працювати проти "широкого спектра" інших вірусів, таких як грип, ГРВІ та MERS. Продажі Viraleze запускаються в Інтернеті цього тижня, на полицях магазинів спрій з’явиться з 21 квітня, і коштуватиме 15 фунтів стерлінгів за упаковку з 80 доз. 
 
По материалам TradeMaster.ua