IKEA працює над відновленням роботи інтернет-магазину в Україні
../innovaeditor/assets/6421051-ikea.jpg
Шведська компанія IKEA, найбільший у світі ритейлер меблів і товарів для дому, продовжує вирішувати технічні проблеми з власним інтернет-магазином, але не готова назвати точну дату відновлення його роботи.
 
У травні IKEA офіційно з’явилася в Україні – було відкрито інтернет-магазин, а також оголошено про роботу над відкриттям фізичного магазину в майбутньому.
 
Проте попит українських споживачів на продукцію всесвітньовідомого бренду виявився настільки великим, що перевищив потужності сайту, і наразі компанія припинила приймання нових замовлень. 1 червня низка ЗМІ розповсюдила неперевірену інформацію, що IKEA відновить роботу інтернет-магазину до 8 червня, але в самій компанії заперечили це і наголосили, що наразі не можуть назвати точну дату.
 
«IKEA продовжує наполегливо працювати над розширенням своїх потужностей, щоб задовольнити високий попит на товари в Україні, який значно перевищив наші найсміливіші очікування. Однак наразі ми не готові назвати конкретну дату повного відновлення роботи магазину», - йдеться в офіційному повідомленні компанії. 
 
По материалам TradeMaster.ua