../innovaeditor/assets/98875-jon.jpg
Johnson&Johnson розділить бізнес на дві компанії 16.11.21
Американський холдинг Johnson&Johnson (J&J) вирішив розділити свій бізнес на дві компанії, акції яких торгуватимуться на біржах.
 
В окрему компанію J&J виділить виробництво рецептурних препаратів та медичних пристроїв. Інша випускатиме споживчі товари медичного призначення: пластирі, які знеболюють, безрецептурні ліки, дитячу присипку.
 
Одна з компаній збереже назву J&J, як називатиметься друга, поки невідомо.
 
При цьому нову компанію планують вивести на біржу, але остаточного ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/261940-ferari.jpg
Виробник спорткарів Ferrari створив першу колекцію одягу 21.06.21
Італійська компанія Ferrari, яка випускає спортивні та гоночні автомобілі, провела своє перше модне шоу, на якому представила колекцію одягу. Показ відбувся в штаб-квартирі бренду в місті Маранелло. Моделі ходили по подіуму на складальному конвеєрі Ferrari. Шоу відкривала Маріякарла Босконо, а закривала Наталя Водянова. Колекцію розробив креативний директор з диверсифікації бренду Рокко Янноне.
 
До неї увійшли речі у футуристичній стилістиці. Серед ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/5626582-nestle.jpg
Neste відкриє нові пункти продажу відновлюваного дизельного пального 24.05.21
У найближчі місяці у Фінляндії Neste планує відкрити кілька нових пунктів розподілу відновлюваного дизельного палива для приватних автомобілістів та професійного транспорту.
 
Торік група додала понад 50 нових пунктів розподілу до мережі станцій, а тепер із розширенням робить відновлюване дизельне паливо доступним майже на 150 станціях по всій країні. Компанія додасть 11 нових пунктів розподілу для легковиків і 12 нових станцій ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/5376805-freke.jpg
«Фрекен БОК» оголошує конкурс на розробку айдентики для новинки – пакети для сміття Flexy 05.05.21
«Фрекен БОК» випустив новинку - пакети для сміття «Flexy» та оголошує конкурс серед креативних агенцій і молоді для розробки його айдентики. Роботи переможців мають шанс стати новою комунікаційною платформою для продукту та запуститися у комерційний продаж.
 
«Ми хочемо підтримати креативну та творчу молодь і зараз саме час приділити їм додаткову увагу, адже рік пандемії негативно вплинув, у тому числі, і ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/9472464-spray.jpg
Lloyds Pharmacy випустить перший у Великобританії назальний спрей проти Сovid-19 31.03.21
Lloyds Pharmacy має намір випустити перший у Великобританії назальний спрей, спеціально розроблений для боротьби з Covid-19.
 
Спрей, який називається Viraleze, виготовлений із «спеціально розробленої противірусної активної речовини, яка безповоротно інактивує понад 99,9% коронавірусу / SARS-CoV-2 протягом однієї хвилини».
 
LloydsPharmacy заявляє, що активний інгредієнт, астродимер натрію, є "потужним віруцидним агентом, який утворює бар'єр і безповоротно блокує зв'язування білків коронавірусу / SARS-CoV-2 ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/3329775-ikea.jpg
IKEA відкриває свій перший магазин в Україні 1 лютого 01.02.21
IKEA рада повідомити про дату відкриття першого фізичного магазину в Україні. 1 лютого компанія зустріне своїх перших українських покупців у магазині міського формату у Києві, що знаходиться у Blockbuster Mall. Ця подія є ще одним кроком до розширення діяльності ІКЕА на українському ринку після запуску Інтернет-магазину у травні минулого року. 
 
У магазині діятимуть суворі заходи безпеки, включно із соціальним дистанціюванням, ...

всё...
Подробнее
Показать еще