EVA відзначає 19 років під гаслом: «Свято, яке не зупинити!»
../innovaeditor/assets/8477495-eva.jpg
На початку осені національна мережа магазинів EVA відзначає 19-й день народження. Всім відомо, що будь-яке свято дуже швидко закінчується. Але не те, що організовує EVA. «Свято, яке не зупинити!» — цей слоган якнайкраще характеризує святкування 2021 року, котре триватиме 20 днів, з 1 до 20 вересня. Акційні пропозиції, знижки, розіграші цінних призів — так відзначатиме EVA, запрошуючи в гості всіх охочих. «Мережі EVA виповнюється 19 років, з цієї нагоди ми проводимо грандіозний сейл.
 
Але 19 — це вже не повноліття і ще некругла дата. Тому ми вирішили пошукати інсайт глибше. Думаючи про цьогорічний формат святкувань, ми зрозуміли, що є один спільний факт для всіх днів народжень: вони тривають лише один день.
 
А найсумніша їхня частина — це кінець святкувань. Тож ми вирішили відзначати нашу 19-ту річницю 20 днів поспіль, а в комунікації використати ідею свята, що триває і триває», — розповіла про задум і меседж святкової кампанії Ганна Гришина, директорка з маркетингу мережі EVA. Візуальним символом найдовшого дня народження став образ здивованої дівчини із подарунком, з якого з’являється ще одна така сама дівчина теж із яскравим пакунком, а за нею — ще одна тощо. Головний рекламний образ ніби промовляє: святкові пропозиції тривають так довго, що здаються нескінченними.
 
До свята EVA підготувала і подібне промовідео: спочатку в кадрі з’являється одна дівчина, згодом їх стає все більше, і глядач бачить нескінченний ланцюжок відкривання подарунків. Відео призначені для розповсюдження на телебаченні та у соціальних мережах. Яскравим атрибутом-інтегратором став святковий ковпак, який протягом усього періоду святкування прикрашатиме іконку мобільного додатка, а також акційні товари. Що ж до спеціальних пропозицій, то протягом святкового періоду в магазинах проходитимуть акції за механіками 1 + 1 = 3 та 1 = 2. На полицях мережі з’являться продукти зі знижками до 70%, а за придбання окремих товарів можна буде отримати гарантовані подарунки. До того ж з 1 до 20 вересня на друзів EVA чекає розіграш 20 фенів DYSON Supersonic.
 
Для участі необхідно придбати будь-який товар на суму від 150 грн у магазині або на сайті. Щодня буде обрано одного переможця. Інтернет-магазин EVA.UA також святкуватиме: клієнти отримають знижки на нічний шопінг (з 20:00 до 06:00) і додаткові знижки на певні товари, що діятимуть протягом «щасливих годин». Замовлення, оплачені карткою Mastercard, доставлятимуться безкоштовно. Вісімка як символ нескінченності для найдовшого свята? В рамках акції відвідувачам інтернет-магазину щоденно пропонуватимуть 8 топових «товарів дня» за максимально вигідною ціною. Серед інших сюрпризів на покупців чекають квест із подарунками та знижки на б’юті-електроніку. Ознайомитися з усіма пропозиціями можна на спеціальній сторінці.
 
Свято в онлайні не обмежується інтернет-магазином: на період урочистостей у мобільному додатку з’являтимуться купони зі знижками, які можна буде використати у магазинах, показавши на касі унікальний штрихкод. Мережа EVA попіклувалася не тільки про покупців, а й про своїх працівників. Для них також передбачено конкурси із нагородженнями та призами. Адже день народження компанії — це і свято її працьовитих співробітників.    На початку осені національна мережа магазинів EVA відзначає 19-й день народження. Всім відомо, що будь-яке свято дуже швидко закінчується. Але не те, що організовує EVA.
 
«Свято, яке не зупинити!» — цей слоган якнайкраще характеризує святкування 2021 року, котре триватиме 20 днів, з 1 до 20 вересня. Акційні пропозиції, знижки, розіграші цінних призів — так відзначатиме EVA, запрошуючи в гості всіх охочих..     «Мережі EVA виповнюється 19 років, з цієї нагоди ми проводимо грандіозний сейл. Але 19 — це вже не повноліття і ще некругла дата. Тому ми вирішили пошукати інсайт глибше.
 
Думаючи про цьогорічний формат святкувань, ми зрозуміли, що є один спільний факт для всіх днів народжень: вони тривають лише один день. А найсумніша їхня частина — це кінець святкувань. Тож ми вирішили відзначати нашу 19-ту річницю 20 днів поспіль, а в комунікації використати ідею свята, що триває і триває», — розповіла про задум і меседж святкової кампанії Ганна Гришина, директорка з маркетингу мережі EVA.     Візуальним символом найдовшого дня народження став образ здивованої дівчини із подарунком, з якого з’являється ще одна така сама дівчина теж із яскравим пакунком, а за нею — ще одна тощо. Головний рекламний образ ніби промовляє: святкові пропозиції тривають так довго, що здаються нескінченними.
 
До свята EVA підготувала і подібне промовідео: спочатку в кадрі з’являється одна дівчина, згодом їх стає все більше, і глядач бачить нескінченний ланцюжок відкривання подарунків. Відео призначені для розповсюдження на телебаченні та у соціальних мережах. Яскравим атрибутом-інтегратором став святковий ковпак, який протягом усього періоду святкування прикрашатиме іконку мобільного додатка, а також акційні товари.     Що ж до спеціальних пропозицій, то протягом святкового періоду в магазинах проходитимуть акції за механіками 1 + 1 = 3 та 1 = 2. На полицях мережі з’являться продукти зі знижками до 70%, а за придбання окремих товарів можна буде отримати гарантовані подарунки. До того ж з 1 до 20 вересня на друзів EVA чекає розіграш 20 фенів DYSON Supersonic.
 
Для участі необхідно придбати будь-який товар на суму від 150 грн у магазині або на сайті. Щодня буде обрано одного переможця.     Інтернет-магазин EVA.UA також святкуватиме: клієнти отримають знижки на нічний шопінг (з 20:00 до 06:00) і додаткові знижки на певні товари, що діятимуть протягом «щасливих годин». Замовлення, оплачені карткою Mastercard, доставлятимуться безкоштовно. Вісімка як символ нескінченності для найдовшого свята? В рамках акції відвідувачам інтернет-магазину щоденно пропонуватимуть 8 топових «товарів дня» за максимально вигідною ціною. Серед інших сюрпризів на покупців чекають квест із подарунками та знижки на б’юті-електроніку. Ознайомитися з усіма пропозиціями можна на спеціальній сторінці.                 
 
 Свято в онлайні не обмежується інтернет-магазином: на період урочистостей у мобільному додатку з’являтимуться купони зі знижками, які можна буде використати у магазинах, показавши на касі унікальний штрихкод.     
 
Мережа EVA попіклувалася не тільки про покупців, а й про своїх працівників. Для них також передбачено конкурси із нагородженнями та призами. Адже день народження компанії — це і свято її працьовитих співробітників. 
 
По материалам TradeMaster.ua