За 10 років Лінія магазинів EVA реалізувала понад 300 мільйонів одиниць товару власних торгових марок
../innovaeditor/assets/eva-827_263x171.jpg
Департамент власних торгових марок Лінії магазинів EVA відзначає 10-річчя. 15 липня 2010 року на полицях мережі з’явився перший продукт власної торгової марки – засіб для чищення Лимон ТМ «Управдом», який і до сьогодні є в торговому портфелі компанії та користується попитом у покупців мережі. Першим виробником першого товару ВТМ Лінії магазинів EVA була вітчизняна компанія «Пірана». У 2016 році цей проєкт перейшов до іншого виробника — компанії «СВ», що до цього часу співпрацює з провідним українським дрогері-рітейлером.
 
За 10 років засобу для чищення «Управдом» було продано майже мільйон одиниць, а всього за ці роки мережею реалізовано понад триста мільйонів одиниць товару власних торгових марок. Серед них продукція практично усіх товарних груп — від декоративної косметики до побутової хімії. Станом на 2020 рік Лінія магазинів EVA має у портфелі 43 власні торгові марки.
 
Утім, найближчим часом асортимент товарів ВТМ планується розширити — компанія працює над новими проектами в категоріях «Догляд за волоссям», «Догляд за порожниною рота» та «Паперово-гігієнічна продукція».
 
Також Департамент ВТМ готує для покупців чимало новинок у категорії СПА та засоби догляду за тілом. Товари ВТМ Лінії магазинів EVA сьогодні виготовляються у 17 країнах світу включно з Україною: 60% — за кордоном, 40% — в Україні. Переваги тій чи іншій країні віддаються не за географічним принципом, а відповідно до очікувань покупців та клієнтів мережі.
 
Якщо кращі на ринку шкарпетково-панчішні вироби італійські, то і відповідна ВТМ Лінії магазинів EVA виготовляється в Італії, якщо кращі парфуми французькі, то і ВТМ мережі у Франції. А от засіб для чищення «Білизна» традиційно виробляється в Україні.  У середньому для створення одного товару ВТМ потрібно від 6 до 12 місяців. Тривалість виготовлення залежить від категорії товару, його рецептури, країни-виробника, часу, необхідного для тестування товару. За 10 років виготовлення ВТМ Лінії магазинів EVA найскоріше було запущено виробництво асортименту засобів для депіляції з іноземними постачальниками — за 1,5 місяці.
 
Найдовше — понад 1 рік, коли тривалий час шляхом тестування разом із виробником удосконалювали рецептури товарів побутової хімії та засобів для прання, щоб досягти найкращого ступеня якості з усіх споживчих показників. «Над створенням одного товару власної торгової марки Лінії магазинів EVA працює майже 70 фахівців Департаменту ВТМ.
 
Це в першу чергу бренд-менеджер, команда дизайнерів, виробничий менеджер, спеціалісти з якості. Крім того, сотні людей беруть участь у тестуванні нового товару, перш ніж він потрапить на полиці магазинів нашої мережі, щоб наші покупці отримали товари найвищої якості», — говорить директорка департаменту ВТМ Лінії магазинів EVA Галина Ободець. ВТМ Лінії магазинів EVA знані не лише в Україні, а й за кордоном. Нещодавно власний бренд мережі — Genetic Lab GEN 96 на міжнародному конкурсі дизайну і упаковки власних торгових марок Vertex Awards 2020 увійшов до трійки лідерів, залишивши позаду понад 400 учасників 49 рітейлерів з 27 країн світу.