Domestos отримав лабораторне підтвердження ефективності проти коронавірусу
../innovaeditor/assets/5604272-domestos.jpg
Бренд Domestos, найбільший бренд побутової хімії в портфелі продукції Unilever, підтвердив свою ефективність проти нового штаму SARS-COV-2, що викликає Коронавірусну інфекцію COVID-19.
 
Усвідомлюючи важливість дотримання заходів щодо забезпечення чистоти, гігієни і знезараженню приміщень в період поступового зняття режиму самоізоляції, Domestos в числі перших брендів категорії товарів побутової хімії зробив зусилля для отримання офіційного незалежного підтвердження подібних властивостей. Дослідження, проведене в лабораторії компанії Microbac Laboratories, Inc. (США), згідно з попередніми результатами, підтвердило високу ефективність гелів Domestos проти штаму SARS-COV-2 при обробці поверхонь як в нерозведеному стані, так і в концентраціях, рекомендованих ВООЗ (0,5% гіпохлориту натрію). Нагадаємо, що у березні-квітні 2020 Domestos, за узгодженням з обласними державними адміністраціями, передав більше 5000 літрів універсального дезінфікуючого засобу на основі гіпохлориту натрію в опорні інфекційні лікарні по всій Україні для протидії розповсюдження та поширення вірусних інфекцій.
 
А нещодавно долучився до ініціативи МОН України із забезпечення 1625 пунктів проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ необхідними засобами захисту, відправивши понад 28 000 літрів дезінфікуючого засобу для обробки приміщень та поверхонь по всій Україні для того, щоб зробити іспити безпечними. Довідково: Основна діюча речовина миючих засобів Domestos - гіпохлорит натрію, рекомендований Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) до застосування в концентрації не менше 0,5% для знезараження поверхонь в будинках та медичних установах, де утримуються пацієнти з підозрою або підтвердженою інфекцією COVID-19.
 
Для перевірки ефективності продукції бренду проти коронавірусу, було проведено дослідження на штамі вірусу SARS-CoV-2 в незалежній лабораторії в США в травні 2020 року. Згідно з попередніми результатами, миючі засоби Domestos у форматі гелів демонструють високу ефективність як в нерозведеному стані, так і в концентраціях, рекомендованих ВООЗ, а саме: без розведення: знищення вірусу на> 99,99% (повне знищення) всього за 1 хвилину;
розведення 1:6 (рекомендована ВООЗ концентрація, приблизно 0,5% гіпохлориту натрію): знищення вірусу на> 99,99% (повне знищення) всього за 1 хвилину;
 4 ковпачка на 2 літри води: знищення вірусу на> 99,9% всього за 1 хвилину;
ковпачок на 4 літри води: вбиває 99% вірусу за 15 хвилин. 
 
По материалам TradeMaster.ua