Бытовая химия, косметика и парфюмерия, гигиеническая продукция

Шахраї вирішили нажитися на назві відомого бренду 13.01.22
../innovaeditor/assets/8859691-eva.jpg
Шахраї використали бренд Лінії магазинів EVA для зловмисних дій.
 
В інтернеті з’явився вебсайт, який розповсюджує неправдиву інформацію про те, що національна мережа Лінія магазинів EVA  проводить опитування й розіграш грошових призів. Компанія офіційно повідомляє, що EVA (ТОВ «РУШ») не проводить такого розіграшу ні на сайті eva.ua, ні в своїх роздрібних магазинах.
 
Шахрайський онлайн-ресурс жодним чином не пов'язаний з мережею магазинів ...

всё...
Український виробник Private Label товарів побутової хімії вийшов на світовий ринок 27.09.21
../innovaeditor/assets/2252433-clean.jpg
Цього року продукція Пологівського хімзаводу «Коагулянт» стала представленою на найпотужнішому світовому маркет-плейсі Amazon.
 
Пологівський хімічний завод «Коагулянт» спеціалізується на контрактному виробництві Pivate Label товарів побутової хімії: спеціалізованих миючих та дезінфікуючих засобів, засобів особистої гігієни та антисептиків, автохімії, реагентів для басейнів тощо.
 
Виконання такого рівня замовлень стало наслідком комплексного підходу до роботи.
 
Компанія пропонує замовникам повний цикл виробництва товарів під їхньою ...

всё...
ТОВ «ПроКейр» - новий учасник Асоціації «Парфумерія та Косметика України» 23.09.21
../innovaeditor/assets/9146601-procare.jpg
Компанія ProCare стала учасником Асоціації «Парфумерія та Косметика України» - добровільного об’єднання підприємств та структур парфумерно-косметичного ринку для вирішення професійних питань на всеукраїнському та міжнародному рівнях.  Асоціація «Парфумерія та Косметика України» є членом International Association Collaboration (IAC), що об’єднує косметичні асоціації світу в проекті Global cosmetics and personalcareindustry.
 
Компанія ProCare — український виробник косметики повного циклу: від розробки формул косметичних ...

всё...
Дженніфер Еністон запускає косметичний бренд LolaVie 15.09.21
../innovaeditor/assets/685944-aniston.jpg
Актриса Дженніфер Еністон почала розвивати власний б'юті-бренд під назвою LolaVie.
 
Деталі проекту поки не розголошуються. Разом з тим, у бренда вже є сайт, на якому можна підписатися на новини, і акаунт в Instagram, що нараховує понад 12 тисяч передплатників. Повідомляється, що заявка на реєстрацію торгової марки LolaVie була подана у 2019 році.
 
Під цим брендом передбачається продавати лосьйони для обличчя ...

всё...
EVA відзначає 19 років під гаслом: «Свято, яке не зупинити!» 02.09.21
../innovaeditor/assets/8477495-eva.jpg
На початку осені національна мережа магазинів EVA відзначає 19-й день народження. Всім відомо, що будь-яке свято дуже швидко закінчується. Але не те, що організовує EVA. «Свято, яке не зупинити!» — цей слоган якнайкраще характеризує святкування 2021 року, котре триватиме 20 днів, з 1 до 20 вересня. Акційні пропозиції, знижки, розіграші цінних призів — так відзначатиме EVA, запрошуючи в гості всіх ...

всё...
Вболіваючи за збірну України, «Фрекен БОК» закликає не стримувати своїх емоцій в першому з трьох рекламних роликів 25.06.21
../innovaeditor/assets/5947182-freken_2.jpg
У дні, коли українські родини збираються біля телевізорів та вболівають за збірну на Євро-2020, бренд «Фрекен БОК» випустив перший рекламний ролик із цілої серії, присвяченій запуску нового унікального пакету Flexy.  
У відео зображені життєві історії про наслідки емоцій вболівальників для квартири або будинку після програшу чи перемоги улюбленої команди. Усі ролики об’єднує головна тема – твоя квартира може не витримати ...

всё...