Ліберія відкрила ринок для української курятини
../innovaeditor/assets/9316236-export_2.jpg
Українські виробники м'яса птиці отримали можливість експортувати продукцію до Республіки Ліберія.
 
Відповідний сертифікат погодили компетентні органи двох країн, йдеться в повідомленні Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів. «Довгий час країни Африки залишалися поза фокусом зовнішньої політики України, і абсолютно даремно.
 
Це великі нові можливості, в тому числі для українських експортерів. Ми вже відкриваємо ці можливості реальними діями. МЗС у співпраці з Держспоживслужбою відкрили ринок Ліберії для українських виробників м'яса птиці і продуктів з нього. Важливо, що мова йде, зокрема про збільшення експорту харчової продукції з високою доданою вартістю», - заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.
 
«Кожен новий ринок - це нові можливості і перспективи для українських виробників. Ліберія, як і інші країни Африки, дуже цікава для українського бізнесу», - розповіла голова Держспоживслужби Владислава Магалецька. Форма сертифіката розміщена на офіційному вебпорталі Держспоживслужби в розділі «Міжнародне співробітництво», рубрика «Сертифікати на експорт з України».
 
По материалам TradeMaster.ua