Lidl додала лейбл захисту тварин до своїх ковбасних виробів
../innovaeditor/assets/5188608-lidl.jpg
Німецький дискаунтер Lidl додав етикетки, які свідчать про захист тварин, до ковбас власної торговою маркою Metzgerfrisch. 
 
У 2018 році лейбл з’явився у всьому асортименті свіжого м’яса, а тепер поширився на ковбасні вироби.
 
Це вказує на рівень стандартів тваринництва у ланцюгу поставок та допомагає споживачам робити усвідомлений вибір. На наступному кроці компанія поширить лейбл на асортимент приватної торгової марки «Dulano». У лютому цього року компанія Lidl Switzerland позначила свої м’ясні продукти рейтингом добробуту тварин від швейцарської організації з питань захисту тварин STS. Lidl також планує досягти рівня 2 для ковбасних виробів із приватними марками як мінімального стандарту до 2025 року.
 
Цей рівень забезпечує, щоб тварини мали більше місця та походили з ферм, які пропонують кращі умови життя, ніж основні законодавчі вимоги.
 
Компанія Lidl була однією з перших роздрібних торговців, яка представила тваринницький компас, чотириступінчасту модель, яка надає клієнтам інформацію про умови життя худоби, що використовується у продуктах. Роздрібний торговець також наголосив, що фермерам важливо залучитись до процесу, спрямованого на створення кращих стандартів добробуту тварин.
 
По материалам TradeMaster.ua