ГК «Верес» виходить на ринок з новою категорією продуктів - натуральні спеції та приправи
../innovaeditor/assets/961bab8f-d4fbb2e174d4491665bbd4ba057e9d38.jpg
Група компаній «Верес» розпочала виробництво власної лінійки натуральних сухих спецій і приправ. Асортимент категорії представлений 12 продуктами, серед яких спеції, прянощі, приправи, суміші овочів, трав і грибів, які розроблені за унікальними рецептурами.
 
Вирбництво лінійки організовано на Канівському консервному заводі, де запущений сучасний цех з інноваційним обладнанням. Технології, які використовуються при виробництві спецій і приправ «Верес», дозволяють зберегти смакові і ароматичні властивості натуральної сировини, а також забезпечують точність дозування інгредієнтів в сумішах. Ця технологія гарантує правильний і однорідний смак продукту. Однією з ключових характеристик новинок «Верес» є натуральність.
 
У рецептурах продуктів не використовуються ароматизатори або підсилювачі смаку, тільки натуральні інгредієнти з різних країн світу, які пройшли обов’язковий контроль якості у власній акредитованій лабораторії виробничого підприємства. У вересні бренд з’явиться на полицях українських магазинів у відповідній товарній групі. ГК «Верес» в середньостроковій перспективі планує розширення асортименту нової категорії продуктів, а також вихід з ними на ринки ближнього зарубіжжя і Європи.
 
Група компаній «Верес», що входить в промислово інвестиційну групу Смарт-Холдинг, являє собою вертикально інтегрований бізнес в сфері FMCG, що спеціалізується на виробництві продуктів харчування, зокрема консервованої продукції, соусів.Група компаній «Верес» розпочала виробництво власної лінійки натуральних сухих спецій і приправ.
 
Асортимент категорії представлений 12 продуктами, серед яких спеції, прянощі, приправи, суміші овочів, трав і грибів, які розроблені за унікальними рецептурами. Вирбництво лінійки організовано на Канівському консервному заводі, де запущений сучасний цех з інноваційним обладнанням. Технології, які використовуються при виробництві спецій і приправ «Верес», дозволяють зберегти смакові і ароматичні властивості натуральної сировини, а також забезпечують точність дозування інгредієнтів в сумішах. Ця технологія гарантує правильний і однорідний смак продукту. Однією з ключових характеристик новинок «Верес» є натуральність.
 
У рецептурах продуктів не використовуються ароматизатори або підсилювачі смаку, тільки натуральні інгредієнти з різних країн світу, які пройшли обов’язковий контроль якості у власній акредитованій лабораторії виробничого підприємства. У вересні бренд з’явиться на полицях українських магазинів у відповідній товарній групі. ГК «Верес» в середньостроковій перспективі планує розширення асортименту нової категорії продуктів, а також вихід з ними на ринки ближнього зарубіжжя і Європи. Група компаній «Верес», що входить в промислово інвестиційну групу Смарт-Холдинг, являє собою вертикально інтегрований бізнес в сфері FMCG, що спеціалізується на виробництві продуктів харчування, зокрема консервованої продукції, соусів.