Ціна на першу українську малину в 2,5 рази вище минулорічної
../innovaeditor/assets/picture2_v-novom-sezone-ma_332140_p0.jpg
Фермери південних регіонів України приступили до збирання ранніх сортів малини нового врожаю 11-12 червня 2020 року.
 
Незважаючи на прохолодну весну і безліч проблем із заморозками та іншими несприятливими погодними умовами, сезон збирання ранніх сортів малини почався лише з невеликою затримкою, повідомляє EastFruit. "Поки що партії малини, що надходить у продаж, дуже малооб'ємні, хоча попит на малину з боку оптових покупців вже знаходиться на належному рівні. Тому, незважаючи на порівняно високу ціну, малина продається відмінно.
 
Середня дрібнооптова ціна на українську малину в південних регіонах країни зараз складає 230-260 грн/кг (8,6-9,7 $/кг). При цьому імпортна малина коштує в середньому в три рази дорожче — близько 28 $/кг", — повідомляють аналітики. У минулому році перші партії української малини відкритого грунту продавалися значно дешевше. Дрібнооптові ціни на малину в першій половині червня 2019 року формувалися на рівні, близькому до 100 грн/кг, тобто, були в 2,5 рази нижче, ніж в 2020 році.
 
Експерти відзначають, що в даний момент ціни практично на всі види ягід, які продаються на ринку України, істотно вищі, ніж у 2019 році.