Mondelez стала власником грецького виробника круасанів і чіпсів
../innovaeditor/assets/4843024-mondelez.jpg
Продажі компанії Mondelez у другому кварталі зросли на 12,4%, а прибуток також виявився вище прогнозованої аналітиками.
 
У зв'язку з тим, що другий квартал виявився для Mondelez вельми успішним, кондитерський гігант продовжує активну діяльність з придбання інших компаній. Зокрема, Mondelez купує Chipita - грецького виробника запакованих круасанів і чіпсів. Chipita в основному реалізує продукцію в Центральній і Східній Європі.
 
Передбачається, що угода буде завершена протягом найближчих дев'яти місяців. Крім того, Mondelez тепер може розраховувати на більш ніж 4% органічне зростання продажів цього року.
 
Нагадаємо, що оборот Mondelez збільшився на 12,4% завдяки придбанню компанією таких брендів як Hu, Grenade і Gourmet Food. Без урахування цих угод продажі виросли тільки на 6,2%, тому що, незважаючи на те, що споживачі знову купують більше товарів і ціни продовжують рости, поведінка споживачів поза домом як і раніше не може відновитися через діючі протівокоронавірусних обмежень.
 
Проте, генеральний директор компанії Дірк Ван де Пут зазначив, що всі ключові показники показали хороші результати, від продажів до рентабельності та касової позиції.
 
По материалам  TradeMaster.ua