Швейцарського виробника шоколаду Lindt звинуватили у відмінності якості продукції в Росії і в Західній Європі
../innovaeditor/assets/aaa.jpg
Федеральна антимонопольна служба (ФАС) Росії порушила справу проти виробника шоколаду Lindt. Як зазначено на сайті відомства, компанія ТОВ «Ліндт унд Шпрюнглі (Раша)» не поінформувала аудиторію про якісні відмінності між продукцією, що продається в РФ і в інших країнах.
 
Виробник в просуванні шоколаду робив акценти на "давніх традиціях " його створення і високої репутації — інформація про це вказувалася на упаковках. У ФАС відзначили, що таким чином у споживача формується думка, що він купує такий же товар, як в Європі, але це не так. "Позиціонування товарів і послуг під позначеннями «стандарт», «традиції», «якість» того чи іншого регіону давно увійшли в практику маркетингового просування в усьому світі.
 
Однак, коли виробники пропонують російським споживачам з різних причин адаптовані товари і не інформують їх про це, відомство бачить в таких діях ознаки порушення антимонопольного законодавства", — прокоментував заступник керівника ФАС Росії Андрій Кашеваров. Lindt у свою чергу відповіла на звинувачення про відмінності у складі шоколаду в Росії та ЄС.
 
"Ми використовуємо одні і ті ж інгредієнти однакової якості для виробництва продукції, як поставляється в Росію, так і призначеної для продажу в інших країнах", — заявили в компанії. Lindt замовила незалежне дослідження зразків видів шоколаду своєї компанії, які зроблені і в Росії, і в п’яти країнах Європи.
 
У компанії додали, що продукція відрізнятися може тільки маркуванням."Ми надали у Федеральну антимонопольну службу (ФАС) Росії всі необхідні відомості для підтвердження того, що наша діяльність повністю відповідає антимонопольному законодавству", — сказали в компанії.