SNICKERS® запустив промоакцію «Хто ти, коли голодний?»
../innovaeditor/assets/9907614-snik1.jpg
Учасники можуть отримати річний запас батончиків SNICKERS®, кросівки мрії та 500 000 гривень.
 
З 1 червня до 26 липня 2020 року включно на території України проходить промоакція під назвою «Хто ти, коли голодний?» від SNICKERS®.   
 
Організатори промоакції у жартівливому стилі обіграли поведінку людей, які відчувають голод. Результатом ідеї стали батончики з написами, що передають різні прояви голоду: «Злюка Бобер», «На банці», «Ой, всьо!», «Жееесть».  Купуючи продукцію SNICKERS® та реєструючи чеки на сайті або через чат-бот в Telegram, споживач автоматично стає учасником щоденного та щотижневого розіграшу подарунків: річного запасу батончиків SNICKERS® і 5000 гривень на кросівки мрії. Також щохвилини можна виграти 10 гривень на мобільний рахунок. Головний подарунок — 500 000 гривень.   
 
Якщо користувач загубив чек, він теж може взяти участь у промоакції. Для цього йому потрібно запостити в Instagram креативне фото або відео на тему «Хто ти, коли голодний?». Розіграш подарунків проводять на своїх сторінках в Instagram відомі блогери: Саша Чистова, Настя Гонцул, Діма Євтушенко, Діва Оливка, Руслан Кузнєцов та інші.  Тож «Хто ти, коли голодний?», — запитують організатори промоакції.
 
Можливо, ти «Принцеска» або «Крейзі». А, може, «Агришся» чи «Залипаєш»? «Голодний словник» на сайті, розроблений як окремий креатив під час проведення промоакції, допоможе читачеві зрозуміти й описати свій стан голоду. 
 
По материалам TradeMaster.ua