../innovaeditor/assets/304560-mars.jpg
Mars через суд вимагає заборонити онлайн-продаж підроблених Skittles з каннабісом 06.05.21
Компанія Mars, що керує брендами Skittles, Starburst і Life Savers, подала в суд на власників інтернет-магазинів з каннабіоднимі цукерками «Medicated Skittles», «Starburst Gummies» і «Life Savers Medicated Gummies» в США і Канаді.
 
Корпорація вимагає заборонити онлайн-продаж цукерок зі додаванням тетрагидроканнабинола, схожих на вироблені нею Skittles, Starburst і Life Savers.
 
У Mars вважають, що цукерки «становлять велику небезпеку для суспільства, тому ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/2310951-mms.jpg
M&M’s відкриває новий інтерактивний магазин в Mall of America 05.05.21
У рамках стратегії по розширенню своєї роздрібного присутності бренд M&M’s, що належить найбільшому у світі виробникові кондитерських виробів Mars Wrigley, відкриває новий магазин. Це буде не просто торгова точка з улюбленими солодощами, але справжній інтерактивний простір, куди дітям і їхнім батькам захочеться повертатися знову.
 
Новий магазин M&M’s розташується в одному з найбільш популярних моллів США - Mall of America в ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/bulochki.jpg
«Сільпо» назвали булочку в честь дівчинки, яка народилася в день, що передбачив чек 21.04.21
Гостя супермаркету опублікувала в Facebook зворушливу історію про народження доньки. День, коли дитина зʼявилася на світ, «передбачив» чек магазину.
 
Днями мережу супермаркетів «Сільпо» була відзначена під повідомленням Ольги Штефан. У публікації вона розповідає, як чотири роки тому була на останньому місяці вагітності і готувалася до пологів, але малюк ніяк не хотів покидати мамин животик. Щоб розвіятися, Ольга пішла в найближчий ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/5480801-nestle.jpg
Nestlé модернізує кондитерську упаковку для зменшення використання пластик 06.04.21
Nestlé переробила упаковку для своїх солодощів у Великобританії та Ірландії, щоб використовувати в середньому на 15% сировини.
 
З наступного місяця бренди, серед яких Milkybar, Aero Bubbles, Munchies, Rolo, Yorkie та Rowntree’s Randoms, будуть продаватися у нових вужчих упаковках. Nestlé очікує, що зміни упаковки призведуть до того, що щороку щонайменше 83 тонни первинного пластику вилучатимуться із ланцюга поставок.
 
Компанія, яка щороку ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/9a2fa33e-22797e0f3de4a231e64b5c0f56f972a8.jpg
Кременчуцька фабрика Roshen збільшила чистий прибуток в 10 разів 31.03.21
ПрАТ "Кременчуцька кондитерська фабрика "Рошен", що входить в корпорацію Roshen, в 2020 році наростило чистий прибуток в 9,5 рази в порівнянні з 2019 роком — до 3,1 млн грн.
 
Згідно з повідомленням компанії в системі розкриття інформації НКЦБФР, її активи за рік незначно збільшилися — до 424,4 млн грн, нерозподілений прибуток зріс на 4,1% — до 78,38 млн грн, передає ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/7421903-roshen.png
Київська фабрика Roshen скоротила чистий прибуток на 37% 30.03.21
ПрАТ "Київська кондитерська фабрика" Рошен ", що входить в корпорацію Roshen, в 2020 році скоротило чистий прибуток на 36,7% в порівнянні з 2019 роком — до 5,26 млн грн.
 
Згідно з повідомленням компанії в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, її активи за рік збільшилися в 2,1 рази — до 3 млрд грн, нерозподілений прибуток ...

всё...
Подробнее
Показать еще