Crocs і Coca-Cola об'єдналися в колаборації
../innovaeditor/assets/7964763-crocs.jpg
Американський виробник комфортного взуття Crocs і бренд Coca-Cola об'єдналися для випуску двох лінійок брендованих сабо.
 
У рамках колаборації компанії представили 5 дизайнів - від впізнаваної колірної айдентики Coca-Cola до яскравих і нових рішень. В основу колекції Coca-Cola 90's лягла базова модель сабо, прикрашена ретро-графікою в стилі 1990-х і логотипами компанії Coca-Cola.
 
У жіночій колекції дизайнери відійшли від класичних рішень і представили модель клогів на масивній підошві з каблуком. Ще однією моделлю взуття в колекції стали шльопанці з перфорацією для фірмових аксесуарів Crocs - джібітсов. Новинки вже доступні для замовлення на сайті і роздрібних магазинах Crocs, а також на різноманітних маркетплейсах.
 
Crocs активно популяризує свою продукцію через колаборації як з брендами з модної індустрії, так і з компаніями з суміжних галузей. За останній рік бренд встиг випустити колекції з люксовим брендом Balenciaga, китайським брендом SANKUANZ, музичним гуртом Little Big, токійським рітейлером Beams тощо.
 
По материалам TradeMaster.ua