Coca-Cola подвоїть маркетингові витрати у 2021 році
../innovaeditor/assets/7395435-coca.jpg
Після скорочення витрат на рекламу у 2020 році, Coca-Cola подвоїть свій маркетинговий бюджет.
 
Минулого року компанія скоротила витрати на просування на 35%, до $ 2,77 млрд.
 
Тепер Coca-Cola інвестує в «набагато сильнішу програму маркетингу й інновацій», розповів виданню фінансовий директор компанії Джон Мерфі. «За результатами цього року ми побачили значне відновлення в другому кварталі. Ми подвоюємо наші витрати на діяльність, орієнтовану на споживачів, у решту року з прицілом на те, щоб добре завершити рік і підготуватися до 2022-го. У нас дуже надійна інвестиційна програма, яка дозволить нам повернутися до рівня 2019 року », - зазначив Мерфі.
 
Він додав, що у Coca-Cola є три пріоритетних напрямки для маркетингових інвестицій: збільшити витрати, орієнтовані на споживачів, до рівня 2019 року, поліпшити якість цих витрат і розподілити витрати більш таргетовано. У другому кварталі 2021 року виручка Coca-Cola виросла на 42%, до $ 10,1 млрд - більше, ніж передбачала компанія. Тепер керівництво очікує, що органічне зростання виручки за підсумками року складе від 12% до 14%.
 
Як повідомив генеральний директор компанії Джеймс Квінсі, Coca-Cola скасувала всі фізичні активації під час Олімпійських ігор в Токіо. Мерфі зазначив, що через можливе скасування Ігор виробник відмовився від великих додаткових інвестицій. Замість цього Coca-Cola поставлятиме спортсменам напої та покаже свою рекламу під час телетрансляцій. У компанії також відзначили, що поліпшити фінансові показники дозволила оптимізація бізнесу. У жовтні минулого року Coca-Cola заявила, що скоротить число своїх брендів з 430 до 200.
 
У компанії пояснюють, що майже половина брендів приносить не більше 2% доходу, тому виробник зосередить увагу на брендах «з найбільшим потенціалом зростання».
 
По материалам TradeMaster.ua