7UP переходить на прозорі пластикові пляшки
../innovaeditor/assets/4429216-7up.jpg
Торгова марка безалкогольних напоїв 7UP переходить із зеленої на прозору пластикову пляшку, намагаючись збільшити рівень переробки.
 
Дослідження Britvic, виробника напою у Великобританії від імені PepsiCo, показує, що 40% споживачів частіше утилізують прозорі пляшки, ніж кольорові.
 
Нова пляшка, яку називають «найзеленішою пляшкою бренду», також відображатиме просте повідомлення про стійкість, що допомагає споживачам правильно та впевнено переробляти. Прозорі пляшки легше сортувати під час процесу переробки, завдяки чому нові прозорі пляшки 7UP з більшою ймовірністю будуть перероблені на нові пляшки.
 
Темніші пластмаси важче сортувати, і в підсумку вони переробляються на інші предмети, такі як одяг, обладнання дитячих майданчиків або садові меблі. У 2020 році Britvic та PepsiCo пообіцяли перейти на 100% перероблену пластикову пляшку (rPET) до кінця 2022 року для 7UP та всіх її торгових марок, що виготовляються та продаються у Великобританії.
 
Fruit Shoot Hydro у Великій Британії та мінеральна вода Ballygowan в Ірландії вже перейшли на 100% пляшки rPET, щороку виводячи із своєї діяльності понад 1900 тон первісного пластику. 
 
По материалам TradeMaster.ua