Pepsi встановила бронзовий пам’ятник на знак примирення із Coca-Cola в Атланті
../innovaeditor/assets/22.jpg
Coca-Cola цей жест не оцінила і прибрала пам’ятник
 
 Pepsi встановила бронзовий пам’ятник на знак примирення із Coca-Cola в Атланті Twitter Pepsi™ ‏ @pepsi Pepsi встановила навпроти музею Coca-Cola в Атланті бронзову статую засновника Pepsi поруч із засновником Coca-Cola. В такому вигляді пам'ятник виглядає, ніби обидва засновники примирливо «пʼють разом колу», пише видання Campaign.
 
«Війна» між двома компаніями загострилася, коли Pepsi викупила ексклюзивні права на рекламу своєї коли під час кубку фінальної гри Національної футбольної ліги, відомої як Супербоул. Гра проходить в Атланті – на батьківщині Coca-Cola. Coca-Cola змирилася з тим, що Pepsi буде рекламуватися в місті, де в 1886 році придумали Coca-Cola.
 
 Багато хто очікував, що Coca-Cola застосує «партизанський маркетинг» і розвісить по місту плакати свого фірмового червоного кольору, але цього не сталося. Pepsi оцінила стриманість конкурента і вирішила загладити ситуацію. В якості перемир'я Pepsi встановила бронзову статую засновника своєї компанії навпроти музею Coca-Cola в Атланті – поруч із такою ж статуєю засновника Coca-Cola. Компанія повідомила в Twitter, що пропонує «тимчасове перемирʼя» – і Coca-Cola їй відповіла.