../innovaeditor/assets/3852559-beer.jpg
Популярність безалкогольного пива в Німеччині продовжує зростати 29.04.21
Німецька асоціація пивоварів (Deutsche Brauer-Bund - DBB) оголосила, що безалкогольне пиво є найбільш швидкозростаючою категорією на німецькому ринку за останні десять років.
 
Асоціація також зазначила, що за цей період асортимент безалкогольної продукції зріс. За даними галузі, у 2010 році було виготовлено близько 430 мільйонів літрів безалкогольного пива, порівняно з 660 мільйонів літрів у 2020 році, незважаючи на кризу коронавірусу та ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/pepsi_5.jpg
Квартальная прибыль PepsiCo превзошла ожидания 16.04.21
Квартальная прибыль PepsiCo Inc. оказалась лучше прогнозов в связи с увеличением цен на продукцию гиганта сектора безалкогольных напитков.
 
Чистый доход производителя Pepsi, соков Tropicana и снэков Frito-Lay снизился до $1,08 млрд, или 69 центов на акцию, с $1,13 млрд, или 71 цента на акцию, годом ранее.
 
Без учета вычетов, связанных с девальвацией венесуэльской валюты, реструктуризацией и другими единовременными расходами, компания ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/1207100-cola_1.jpg
Coca Cola оновить дизайн своєї упаковки 15.04.21
Coca-Cola представила глобальне оновлення своєї упаковки - мінімалістичний дизайн для банок розробила інхаус-студія бренду з Атланти. Це перший редизайн з тих пір, як компанія прийняла стратегію «Єдиний бренд», яка передбачає створення спільного візуала для всього асортименту.
 
Як відзначили креатори, ребрендинг був спрямований на «створення простої й інтуїтивно зрозумілої системи навігації, яка підтримує всі варіації напою Coca-Cola». З упаковки зникло культове ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/3698933-coca-cola.jpg
Coca-Cola створила новий бізнес-підрозділ в Європі 13.04.21
Coca-Cola об’єднала свої підрозділи в Західній Європі та Центральній і Східній Європі, щоб створити нову бізнес-одиницю
 
. Цей крок є частиною стратегічного плану гіганта напоїв щодо прискорення зростання після пандемії. Новий відділ в Європі, який офіційно діє з 2 квітня, очолює Нікос Куметтіс і охоплює понад 40 країн - від Великобританії до РФ.
 
В інших регіонах партнер із розливу напоїв компанії ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/9579518-pepsi.jpg
PepsiCo представила міксовані коктейлі Neon Zebrа 02.03.21
Остання інновація PepsiCo полягає в Neon Zebra, безалкогольній лінійці коктейлів з вмістом натурального соку і без штучних підсолоджувачів.
 
Доступний у чотирьох ароматах - Margarita Mix, Strawberry Daiquiri Mix, Mojito Mix та Whisky Sour Mix - цей випуск має на меті позиціонувати PepsiCo як ключового гравця в категорії міксованих коктейлів.
 
«Зі зростанням споживання коктейлів вдома ми побачили можливість розширити цю швидкозростаючу ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/630_360_1614083587-847.png
Morshynska plus AntiOxi Water: вода збагачена здоров’ям 25.02.21
Природна Моршинська + сучасні інновації = мінеральна вода з антиоксидантами та мікроелементами Morshynska plus AntiOxi Water Природа подарувала нам чисту Моршинську, яка на 100% сприймається тілом людини та відновлює його з кожним ковтком. Ми збагатили її антиоксидантом селеном та мікроелементами йодом та хромом, додали цинк, що сприяють захисту клітин від оксидативного стресу та отримали Morshynska plus AntiOxi Water.
 
Завдяки унікальному ...

всё...
Подробнее
Показать еще