../innovaeditor/assets/6485534-coca.jpg
Coca-Cola та Molson Coors Beverage випустять алкогольний напій під брендом Simply 31.01.22
Coca-Cola та Molson Coors Beverage влітку 2022 випустять спільний алкогольний напій під брендом Simply.
 
Coca-Cola вже продає два алкогольні напої - Topo Chico і Fresca. Новий напій Simply Spiked Lemonade продаватиметься в упаковках по 12 банок, а також в окремих банках по 700 мл для деяких смаків. Серед смаків в упаковках будуть полуничний, кавуновий, чорничний та фірмовий лимонади.
 
На початку ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/2543410-logist.jpg
Дослідження: коронавірусна криза змінює логістику напоїв 22.11.21
Консалтингова компанія Miebach Consulting опублікувала результати свого дослідження, що стосувалося логістики напої. Експертів цікавив стан справ у виробників, оптових та роздрібних продавців цього виду товарів.
 
У компанії зауважили, що сьогодні, аби залишатися конкурентоспроможним, необхідно розуміти нові тенденції на ринку. Зокрема, у секторі логістики напоїв спостерігається зараз три основні тренди. Учасники ланцюгів постачання напоїв стикаються з новими вимогами, які постійно змінюються, ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/7964763-crocs.jpg
Crocs і Coca-Cola об'єдналися в колаборації 27.09.21
Американський виробник комфортного взуття Crocs і бренд Coca-Cola об'єдналися для випуску двох лінійок брендованих сабо.
 
У рамках колаборації компанії представили 5 дизайнів - від впізнаваної колірної айдентики Coca-Cola до яскравих і нових рішень. В основу колекції Coca-Cola 90's лягла базова модель сабо, прикрашена ретро-графікою в стилі 1990-х і логотипами компанії Coca-Cola.
 
У жіночій колекції дизайнери відійшли від класичних рішень і ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/7538170-naked.jpg
PepsiCo продасть два бренди соків Tropicana і Naked за 3,3 млрд доларів 09.08.21
PepsiCo продасть два бренди соків Tropicana і Naked співвласнику бренду морозива Movenpick за 3,3 млрд доларів.
 
Новий власник брендів - компанія PAI Partners, яка через спільне підприємство з Nestle володіє брендами морозива Movenpick і Haagen-Dazs.
 
В результаті угоди партнери теж створять спільне підприємство: PepsiCo буде володіти 39% і правом на дистрибуцію в США. PAI стане найбільшим акціонером брендів з часткою ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/7395435-coca.jpg
Coca-Cola подвоїть маркетингові витрати у 2021 році 23.07.21
Після скорочення витрат на рекламу у 2020 році, Coca-Cola подвоїть свій маркетинговий бюджет.
 
Минулого року компанія скоротила витрати на просування на 35%, до $ 2,77 млрд.
 
Тепер Coca-Cola інвестує в «набагато сильнішу програму маркетингу й інновацій», розповів виданню фінансовий директор компанії Джон Мерфі. «За результатами цього року ми побачили значне відновлення в другому кварталі. Ми подвоюємо наші витрати на діяльність, ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/6664778-cola.jpg
Coca-Cola змінить упаковку і смак напою Coca-Cola Zero Sugar 15.07.21
Упаковка Coca-Cola Zero Sugar зміниться - вона буде повністю червоною, а не червоно-чорної, як до цього. Компанія вважає, що оновлена версія Coca Cola Zero Sugar приверне більше уваги покупців.
 
Генеральний директор компанії Джеймс Квінсі зазначив, що напій, хоч і є успішною лінійкою, приносить недостатній прибуток. На його думку, ребрендинг і новий рецепт допоможуть виправити ситуацію. Нова версія Coca Cola надійде ...

всё...
Подробнее
Показать еще