../innovaeditor/assets/5247110-cheese.jpg
Імпорт плавленого сиру за місяць підскочив на 40% 20.09.21
Зростання продажів, на який розраховували вітчизняні сировари, у вересні не сталося.
 
Цьому завадили збільшення цін і зростаючий імпорт, вважають аналітики "Інфагро". Так, імпорт напівтвердих сирів, які створюють пряму конкуренцію більшості товару вітчизняних виробників, не надто збільшується.
 
У серпні такого сиру завезли 1,9 тисяч тонн, що приблизно дорівнює середньомісячним показникам з початку року. Можливо, вже позначається подорожчання сиру в Європі, вважають ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/8419626-milk.jpg
Lactalis обійшла Nestlе, ставши найбільшим гравцем на молочному ринку 31.08.21
Приватна компанія Lactalis випередила давнього галузевого гіганта Nestle і стала найбільшим в світі гравцем на ринку молочної продукції.
 
Як відзначають аналітики, Lactalis піднялася з девʼятого місця в 2000 р до домінуючого лідируючого положення в 2021 р "Ми думаємо, що в комбінації чинників головну роль зіграло органічне зростання.
 
Ще аспект, який відрізняє Lactalis від інших молочних компаній, — це їх цілеспрямована ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/5584933-milk_1.jpg
Beyond Meat планує виробляти штучне молоко 19.08.21
Компанія з виробництва альтернативного м'яса Beyond Meat подала заявку на товарний знак Beyond Milk до Бюро по патентах і товарних знаків США.
 
У повідомленні на сайті патентного бюро говориться, що компанія подала заявку на товарний знак Beyond Milk 12 серпня.
 
«Заявка на товарний знак була прийнята відомством (відповідає мінімальним вимогам до подачі) і експерт на її розгляд ще не призначений», ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/9080422-milk.jpg
Виробництво свіжих молочних продуктів припинило зростання 04.08.21
Знижений попит буде відчуватися в продажах свіжих молокопродуктів ще пару тижнів. Але вже до другої половини вересня продажі виростуть. До цього активно готуються оператори ринку, проводячи переговори з торговельними мережами щодо цін на молочну продукцію, говориться в повідомленні «Інфагро».
 
«Помітне подорожчання продукції з незбираного молока можна очікувати лише через місяць, а ось собівартість виробництва збільшиться вже на наступному тижні через ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/7428211-icecream.jpg
Експорт українського морозива зріс у півтора рази 03.08.21
Експорт українського морозива за чотири місяці 2021 року збільшився на 20% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та склав 2,3 тисячі тонн. За останні п’ять років експорт збільшився в півтора рази - з 4,46 тисяч тонн у 2016 році до 6,7 тисяч тонн у 2020-му.
 
Така інформація міститься в повідомленні Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів. ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/5540919-milk.jpg
Україна має намір заборонити імпорт молока з Білорусі 02.07.21
Українські молочні компанії мають намір ініціювати заборону на імпорт молока і молочних продуктів з Білорусі, яка ще у 2016 році ввела ембарго на ввезення молочної продукції з України.
 
"Готуємо заяву про захист від білоруської молочної продукції.
 
У 2015 році Білорусь підтримала ембарго Росії, введене на українську молочну продукцію. І з 1 січня 2016 року жодного кілограма молочної продукції з України ...

всё...
Подробнее
Показать еще