Pernod Ricard купує один із найбільших онлайн-магазинів алкоголю
../innovaeditor/assets/6971241-perno.jpg
Компанія Pernod Ricard повідомила про придбання провідного світового роздрібного продавця віскі і міцних спиртних напоїв The Whisky Exchang
 
З моменту свого створення Сухіндером і Раджбіром Сінгхом у 1999 році, The Whisky Exchange, розташований у Великобританії, став одним з найбільших і найбільш успішних інтернет-магазинів із продажу напоїв, каталог якого налічує близько 10 000 найменувань. The Whisky Exchange була піонером у багатьох інноваційних послугах і стала по-справжньому багатоканальним гравцем, розширивши свою діяльність до поставок на ринок і у фізичні магазини у Великобританії.
 
Компанія також активно займається приватними продажами й онлайн-аукціонами рідкісних спиртних напоїв - двома видами діяльності, в яких The Whisky Exchange також буде розвивати інноваційну синергію з Pernod Ricard. Дане придбання відповідає стратегії Pernod Ricard, орієнтованої на споживача і спрямованої на задоволення нових потреб і очікувань споживачів в умовах активного зростання електронної комерції і високого попиту на преміалізацію. Pernod Ricard буде використовувати синергію між досвідом The Whisky Exchange і своїми власними платформами, такими як Drinks & Co і Bodeboca.
 
Коментуючи угоду генеральний директор Pernod Ricard Александр Рікар підкреслив, що онлайн-торгівля буде ключовим каналом у довгостроковій стратегії компанії. Whisky Exchange продовжить свою діяльність у колишньому складі і з колишньою структурою, а Сухіндер і Раджбір Сінгх будуть управляти бізнесом в якості спільних керуючих директорів.
 
Завершення операції залежить від звичайних умов. Pernod Ricard - друга компанія у світі по виробництву вин і міцних спиртних напоїв з консолідованим обсягом продажів 8 824 млн євро в 21 фінансовому році. 
 
По материалам TradeMaster.ua