Pernod Ricard відзначає рекордні продажі
../innovaeditor/assets/7725888-perno.jpg
Для групи напоїв Pernod Ricard криза Covid, здається, повністю минула. Завдяки Сполученим Штатам і Китаю компанія опублікувала кращі, ніж очікувалося, показники та перевищила допандемічний рівень.
Група алкогольних напоїв, відома такими брендами, як Absolut, Havana Club, Jameson, Martell, Mumm і Perrier-Jouët, змогла збільшити продажі майже на 5% до 8,8 млрд євро у фінансовому році 2020-2021. Без урахування ефектів обмінного курсу, органічне зростання було навіть близько 10%. За словами групи, це означає, що вона вже працює краще, ніж у 2019 році. Чистий прибуток навіть потроївся, хоча частково це було зумовлено одноразовими факторами. Pernod Ricard встановила рекордні показники в США та Китаї, зокрема через те, що протиковідні заходи послаблюються на цих ринках дещо швидше.
 
В Європі зростання було дещо скромніше - близько 4%. Виробник напоїв визнає, що стратегія трансформації, започаткована у 2018 році, дає результати: Pernod Ricard інвестує в пріоритетні бренди та ринки, робить більші ставки на електронну комерцію та прискорює свою стратегію сталого розвитку.
 
Генеральний директор компанії Александр Рікар впевнений, що сильний потік продажів має зберегтися і у 2021-2022 фінансовому році, особливо в дуже динамічному першому кварталі. "Завдяки нашому міцному фундаменту, нашим командам та нашому портфелю брендів ми вийдемо сильнішими з цієї кризи", - наголосив він. 

По материалам TradeMaster.ua