Carlsberg відзвітувала про успішне перше півріччя 2021 рік
../innovaeditor/assets/4422734-carlsberg.jpg
Після дуже успішного першого півріччя Carlsberg відзначилася значним збільшенням продажів спеціального та безалкогольного пива. Датський пивовар налаштований оптимістично і продовжить інвестувати в електронну комерцію.
 
У першій половині цього року Carlsberg продала приблизно на 10% більше пива, тобто пивовар справився краще, ніж очікувалося. Генеральний директор Кеес т'Харт попереджає про збереження невизначеності протягом решти року, але, враховуючи високі результати у першому півріччі та хороший початок третього кварталу, він підвищив цілі зростання прибутку з 5-10 % до 8-11 %.
 
Продажі пива в роздрібному каналі продовжують позитивно розвиватися, хоча зростання у другому кварталі дещо послабилося через відновлення роботи індустрії гостинності в більшості європейських країн. Продажі спеціального пива зросли більш ніж на 20 %, а безалкогольного пива зросли більш ніж на 25 %.
 
Пивовар продовжує зосереджуватися на електронній комерції та цифрових платформах. У Китаї продажі онлайн зросли на 130 %, а в Європі Carlsberg співпрацює з новими партнерами з електронної комерції, включаючи служби експрес-доставки.
 
Компанія також бачить значний прогрес у створенні онлайн-платформи Carl's Shop для бізнесу, де підприємства в індустрії гостинності можуть розміщувати замовлення. 
 
По материалам TradeMaster.ua