../innovaeditor/assets/1746877-beer.jpg
Україна побила рекорд імпорту пива за останні роки 27.12.21
Пиво найбільш популярний слабоалкогольний напій. Вітчизняні виробники мусять конкурувати не лише один з одним.
 
У листопаді 2021 року Україна імпортувала на цілих 68% більше пива, аніж за аналогічний період минулого року.
 
Такого великого стрибка раніше не спостерігали. Загалом в листопаді Україна витратила на імпорт пива 6,33 мільйона доларів. Найбільшим постачальником напою стала Мексика – ця країна заробила 2,2 мільйона доларів ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/2146057-oreo.jpg
Бренд Oreo представив вино зі смаком шоколаду 17.12.21
Бренд Oreo спільно з виробником вина Barefoot представив унікальний різновид вина, в якому втілені смаки шоколаду, печива та вершків, що й у печива відомої марки.
 
Крім знайомих нот, напій під назвою Barefoot x Oreo Thins Red Blend містить натуральні смаки ожини та темної вишні, а також глибокі ноти дуба. Сідні Кранцман, бренд-менеджер Oreo, зазначила: «Усім відомо, що червоне вино добре ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/6824529-bavardi.jpg
Bacardi очікує на двозначне зростання прибутку у 2021 році 17.12.21
Bacardi очікує на двозначне зростання прибутку в 2021 році, розповів регіональний президент у Європі Франсіс Дебеукелаєр.
 
Значно зріс попит на слабоалкогольні чи безалкогольні напої, на що Bacardi відреагувала випуском безалкогольного Martini, доступного як у пляшках, так і в банках. Група напоїв також розробила та запатентувала унікальний процес деалкоголізації.
 
До 2024 року Франсіс Дебеукелаєр планує досягти річного обсягу продажів у цьому ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/alco.jpg
В Украине взлетят цены на алкоголь: как из-за нового закона подорожает бутылка 02.12.21
В Украине с 2022-го увеличится стоимость ликеро-водочной продукции и пива из-за перерасчета ставок. В результате пиво крепостью в 8% (из расчета за бутылку) подорожает на 2,1 грн.
 
Это следует из принятого в Верховной Раде законопроекта №5600. Так, на данный момент пиво, независимо от крепости, акциз составляет 2,78 грн.
 
А по новым правилам цена будет разной:
 
крепостью в 4% – подешевеет на ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/8612331-silpo.jpg
Перше українське антарктичне пиво завдяки «Сільпо»: придумаймо назву разом 30.11.21
Українські полярники отримають приємний сюрприз. Щоб зимівники на станції «Академік Вернадський» мали можливість самостійно готувати смачне пиво, вже у грудні «Сільпо» подарує експедиції пивоварне обладнання та всі необхідні інгредієнти для виготовлення напою й відвантажить це все для відправки в Антарктику.
 
Власне вчора майбутні учасники 27-ї Української антарктичної експедиції вчилися, як готувати крафтове пиво на майстер-класі від команди Beermaster Brewery на ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/4552204-bud.jpg
Budweiser та Corona увійшли до ТОП-100 найкращих світових брендів 01.11.21
Консалтингова компанія Interbrand опублікувала 21-ий звіт Best Global Brands з новою редакцією рейтингу найкращих світових брендів 2021 року. Для оцінки компанії використовують такі параметри: фінансові показники, роль бренду у прийнятті рішень про покупку, конкурентоспроможність бренду, лояльність. 
 
Серед п’яти алкогольних брендів, що увійшли до рейтингу, два належать компанії Anheuser-Busch InBev. Бренд Budweiser, в Україні представлений брендом Bud, посів 37-е місце у ...

всё...
Подробнее
Показать еще