../innovaeditor/assets/8612331-silpo.jpg
Перше українське антарктичне пиво завдяки «Сільпо»: придумаймо назву разом 30.11.21
Українські полярники отримають приємний сюрприз. Щоб зимівники на станції «Академік Вернадський» мали можливість самостійно готувати смачне пиво, вже у грудні «Сільпо» подарує експедиції пивоварне обладнання та всі необхідні інгредієнти для виготовлення напою й відвантажить це все для відправки в Антарктику.
 
Власне вчора майбутні учасники 27-ї Української антарктичної експедиції вчилися, як готувати крафтове пиво на майстер-класі від команди Beermaster Brewery на ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/4552204-bud.jpg
Budweiser та Corona увійшли до ТОП-100 найкращих світових брендів 01.11.21
Консалтингова компанія Interbrand опублікувала 21-ий звіт Best Global Brands з новою редакцією рейтингу найкращих світових брендів 2021 року. Для оцінки компанії використовують такі параметри: фінансові показники, роль бренду у прийнятті рішень про покупку, конкурентоспроможність бренду, лояльність. 
 
Серед п’яти алкогольних брендів, що увійшли до рейтингу, два належать компанії Anheuser-Busch InBev. Бренд Budweiser, в Україні представлений брендом Bud, посів 37-е місце у ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/930187-alco.jpg
Україні загрожує дефіцит алкоголю 28.10.21
У світі може виникнути дефіцит товарного вина і шампанського у святковий зимовий сезон. Справа в тому, що збільшився попит на коробки і пляшки для алкогольних напоїв. Також зросли ціни на доставку товарів по всьому світу.
 
Виробники вин наразі зіткнулися з логістичними проблемами. Американські винороби скаржаться, що на ринку немає пляшок для розливу. Про це йдеться в матеріалі WSJ.
 
Минулого місяця попит ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/5169581-absolute.jpg
Горілка Absolut представляє перше оновлення дизайну пляшок з 1979 року 20.10.21
Знаменитий шведський бренд горілки Absolut представив своє перше велике оновлення дизайну з моменту створення бренду в 1979 році.
 
Пляшка зберігає свою форму, яка спочатку була натхненна аптекарською пляшкою 18 -го століття, однак медальйон та печатка якості бренду були оновлені, а шрифт, використаний на лицьовій стороні пляшки, став більш розбірливим.
 
Крім того, також присутнє зображення оригінального спиртзаводу Absolut, а на склі ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/6120787-diageo.jpg
Diageo інвестує 500 мільйонів доларів у виробництво текіли 06.10.21
Diageo оголосила про плани інвестувати понад 500 мільйонів доларів, щоб розширити свою сферу застосування текіли в Мексиці, відкривши нові потужності в штаті Халіско. 
 
Ця нова інвестиція дає змогу компанії зростати у секторі текіли, збільшуючи її виробничі потужності. Альваро Карденас, президент відділу Латинської Америки та Карибського басейну Diageo, сказав: «У 2021 фінансовому році чисті продажі органічної текіли компанії Diageo виріс на 79%, ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/4533042-heineken.jpg
На пивоварнях Heineken впровадили технологію «смарт окуляри» 06.10.21
На деяких заводах Heineken запустили в тестовому режимі проект «Віддалений експерт». За допомогою багатофункціональних «розумних окулярів» з технологією доповненої реальності в компанії планують на 25% скоротити витрати часу на ремонт складного обладнання.
 
Також завдяки цифровій технології в компанії забезпечують дистанційну взаємодію з вузькими спеціалістами з різних міст і країн, що особливо важливо для оперативної та безпечної роботи в умовах пандемії. Пілотний ...

всё...
Подробнее
Показать еще