Carrefour впровадила послугу 15-хвилинної доставки онлайн-замовлень
../innovaeditor/assets/5501252-carrefour.jpg
Торгівельна мережа Carrefour оголосила про запуск послуги Carrefour Sprint в колаборації з Uber Eats і Cajoo, завдяки якому група пропонує доставку повсякденних продуктів менш ніж за 15 хвилин. 
 
Близько 2000 продовольчих і непродовольчих товарів будуть доступні через платформу Carrefour Sprint, яка спочатку охопить весь Париж, а також Булонь, Нейї та Левалуа. Сервіс буде спиратися на мережу дарксторів  Cajoo по всій столиці, а також на мережу доставки Uber Eats. До кінця року Carrefour сподівається запустити Carrefour Sprint в Ліоні, Бордо, Тулузі, Ліллі та Монпельє. 
 
«Як лідер у сфері доставки покупок додому у Франції, Carrefour прагне задовольнити всі очікування клієнтів, включаючи швидку торгівлю, — прокоментувала Елоді Пертюізо, директорка з електронної комерції, даних і цифрової трансформації Carrefour Group. - З запуском Carrefour Sprint ми пропонуємо споживачам якісну пропозицію, використовуючи ноу-хау Carrefour та партнерів. Тому ми раді зміцнити наше партнерство з Uber Eats та прискорити розвиток діяльності Cajoo».
 
Uber Eats вже пропонує послуги доставки з майже 1000 магазинів Carrefour у 160 містах Франції, з доставкою за 30 хвилин або менше. Роздрібні продавці розглядають Carrefour Sprint як крок вперед на цьому рівні обслуговування. 
 
По материалам TradeMaster.ua