«Тедіс Україна»: Ринок сигарет за підсумками року може впасти на 10-12%
../innovaeditor/assets/659aeb3-sigarety.jpg
Компанія "Тедіс Україна" - найбільший дистриб'ютор сигарет - прогнозує зниження ринку сигарет на 10-12% за підсумками поточного року. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на прес-службу компанії. "Тренд до скорочення ринку споживання сигарет продовжиться. Ми оцінюємо, що за підсумком 2020 року ринок сигарет зменшиться на 10-12%. Такий тренд спостерігається на ринку останні чотири роки«, — йдеться у повідомленні.
 
У компанії додали, що у першому півріччі 2020 року продажі сигарет в Україні знизилися на 12% порівняно з аналогічним періодом 2019 року — до 23,3 млрд шт. (або 1 млрд 116 млн пачок). Виручка «Тедіс Україна» за підсумками січня-червня 2020 року зросла на 5,3% — до 25 млрд грн. Серед проблем у зв’язку із пандемією COVID-19 у «Тедіс-Україна» назвали, зокрема, закриття роздрібних торгових точок і ринків на початковому етапі.
 
"Це призвело до зменшення продажів через канал modern trade. З ослабленням в травні карантинних обмежень ринки і роздрібні точки відновили роботу, ринок повернувся до балансу продажів по каналах збуту, як це було до карантину", — заявили в компанії.