«Сільпо» вловив перспективу і відкриває новий магазин у Вінниці
../innovaeditor/assets/f50c4815-0c991e157e2d99859709f444ad2338d8.png
Головний переслідувач мережі «АТБ» в секторі продовольчого рітейлу України – компанія Fozzy Group - продовжує активний розвиток бренду «Сільпо» в регіонах.
 
Відкриття нового супермаркету «Сільпо» вже в кінці вересня поточного року належить очікувати Вінниці.
 
Новий об’єкт від компанії Fozzy Group буде розміщений у складі ТЦ Plaza Park, що розташований по вулиці Келецькій, 117-Б. Відзначимо, що раніше у цього ТЦ була інша назва («ШОК»), а в самому місті цей комплекс популярний завдяки величезному асортименту меблів та інших товарів для дому. Тепер же там почне функціонувати і продуктовий сегмент роздрібної торгівлі.
 
З відкритих джерел нам відомо, що недалеко від Plaza Park будуть розвивати новий 10-ий мікрорайон, де зможуть оселитися близько 9000 городян. Вінничани відгукуються, що ТЦ Plaza Park непогано «розкрутиться» через спорудження нового житлового мікрорайону.
 
Мабуть, цю перспективу також «вловили» в команді «Сільпо». В цілому, на сьогоднішній день у Вінниці вже працює 5 об’єктів мережі «Сільпо». Залишається лише дочекатися відкриття і дізнатися, яку тематику компанія присвятить своєму новому «дітищу». Також відзначимо, що з початку поточного року під вивіскою «Сільпо» в Україні відкрилося вже 6 нових об’єктів.