Стає дуже кавово: в столичному «Сільпо» запрацювала перша кав’ярня Feeltrd
../innovaeditor/assets/b84bc37e-5cf6c6b665b36394e62f65e70b0fd2da.jpg
Заклад Feeltrd почав роботу у торговельному центрі Silver Breeze на проспекті Тичини. Це перша кав’ярня мережі «Сільпо» в новому форматі зі спешелті-кавою власного обсмажування, розповідає Blackfield Coffee кавовий експерт Fozzy Group Женя Горбань.
 
Кав’ярню відкрили в комплексі на Березняках, оскільки в цій будівлі розташований основний офіс «Сільпо». Заклад працює поза торговельною залою магазину «Сільпо», поряд із касами самообслуговування, тому вхід для всіх гостей вільний. 
 
Готують спешелті-каву на зернах власного обсмажування, розповідає Blackfield Coffee кавовий експерт Fozzy Group Женя Горбань. Проєкт організовує разом із Дмитром Гораєм і Юлією Багін. «Я співпрацюю з Fozzy Group уже близько року, цю роботу зараз можна буде оцінити через це відкриття. Хочемо показати, якою може бути спешелті-кава в межах великої компанії», — коментує Горбань. У назві бренду вирішили обіграти кілька англомовних слів: «filtered» і «feel».
 
Формат планують масштабувати: найближчим часом відкриють дві кав’ярні в Києві в ТРЦ Gulliver і Le Silpo на Басейній. Ці три заклади (включно з першим) позиціонують як пілот. Усі нові «Сільпо», які на етапі планування, будуть відкриватися з кав’ярнями. До кінця року планують запуск в Одесі та Дніпрі.