Магазин SPAR плавав по Нідерландам
../innovaeditor/assets/febd4c74-317d5b530c502fe99f9d5a0f31bee5c8.jpg
Плаваючий SPAR - це символічний старт літньої кампанії рітейлера Цей незвичайний SPAR подорожував по Нідерландах з 14 по 19 липня.
 
Стартовою точкою для «SPAR в турі» стала голландська провінція Фрісландія. Під час туру вітрильний магазин зупинявся в Леувардені, Воудсенде і Франекере. Останнє місто і стало його кінцевою зупинкою. Під час подорожі SPAR на воді подолав велику дистанцію. Генеральний директор SPAR Netherlands Джон ван дер Ент додав, що магазин був прилаштований до «нових нормальних умов» під час пандемії: «Працював лише один співробітник. Добре був налагоджений канал доставки продуктів в сам магазин.
 
Тільки один покупець міг увійти всередину одночасно. Таким чином, процес покупки відбувався швидко, зручно і був захищений від можливого впливу коронавіруса». Такий динамічний магазин особливо припав до душі відпочиваючим і одноденним туристам. Рітейлер забезпечив їм швидке, здорове харчування і напої. Любителі водних видів спорту і любителі активного відпочинку розміщували в магазині свої онлайн-замовлення.