Сказано — зроблено: мережа КОЛО відкрила перші магазини в Одесі
../innovaeditor/assets/kolo1.jpg
Мережа продуктових магазинів КОЛО продовжує активно розвиватись та починає виходити у нові регіони.
 
На цих вихідних було відкрито одразу два магазини КОЛО в Одесі - на вул. Пантелеймонівській, 64 та Пушкінській, 58. Магазини КОЛО як завжди відзначаються своїм зручним розташуванням для покупців, високим рівнем обслуговування та наявністю найнеобхідніших продуктів.
 
Асортимент продукції в нових одеських магазинах КОЛО нараховує близько 1500 SKU. З-поміж товарів можна завжди знайти: хліб, сири, ковбаси, молочні продукти, алкогольні та безалкогольні напої, солодощі, снеки та багато іншого. Окрім продуктів, мережа КОЛО пропонує покупцям широку лінійку їжі для перекусу.
 
В магазинах встановлено острівки з професійним кавовими автоматами німецької фірми WMF. В магазині на Пушкінській, 58 також працює піцерія, де можна замовити фірмову піцу КОЛО та забрати з собою.Час приготування - не більше 10 хвилин. Вперше мережа відкрила два магазини в один день! 30 червня відчинив свої двері магазин в Одесі на Пушкінській, 58 та в Києві - на Нижньому Валу, 15. Нагадаємо, раніше ми писали про те, що мережа хоче відкрити 3500 об’єктів.
 
Про відкриття нових магазинів та їх адреси можна дізнатись на офіційному сайті мережі КОЛО та на сторінці у Фейсбук . Наразі мережа КОЛО активно шукає приміщення для нових магазинів в Києві, Київській області та Одесі.