Мережа «Сільпо» відкрила новий супермаркет у Києві
../innovaeditor/assets/4530620-silpo.jpg
Новий «Сільпо» відкрився в Києві 23 червня на вулиці Ярославській, 56-А. Раніше на цьому місці працював супермаркет "Фуршет".
 
Торгова площа нового супермаркету на Подолі складає 1990 кв. м. У новому «Сільпо» також розмістився новий фудхол — гастрономічний простір з професійними відкритими кухнями з високим рівнем сервісу, на чолі яких стоїть бренд-шеф Марко Черветті.
 
Кожен заклад на території фудхолу має власну концепцію, меню та команду. Цей фудхол представлений другим у Києві кафе «Кантін» із набором різноманітних кухонь, що дозволяє швидко поснідати та пообідати, випити каву, та шостим Дзяо-баром зі східнокитайськими стравами. Також у супермаркеті можна придбати швидку піцу, яку готують прямо у торговельному залі, страви із кулінарії, пекарні та кондитерської. «Вже декілька років ми працюємо над тим, щоб «Сільпо» був чимось більшим за супермаркет. Щоб це було місце хороших емоцій, нових історій і вражень.
 
Ми хочемо, щоб кожен похід у «Сільпо» був не тільки заради покупок, а перетворювався на маленьку пригоду. Ротонда-фонтан «Самсон, який роздирає пащу леву» стала символом Подолу з тих часів, як у XVIII столітті прикрасила Контрактову площу. Ми вирішили створити креативний екскурс в історію району і уявили: а що, якби Самсон не роздирав пащу левові, а дружив із ним? Яким було б життя цих героїв? Гості нового супермаркету відчують дух традицій і пройдуть разом із Самсоном та левом крізь яскравий калейдоскоп подій на Подолі: від давніх часів до нинішніх«, — розповідає маркетинг-директор «Сільпо» Катерина Огуряєва.
 
По материалам TradeMaster.ua