В США зачинеться до 25 тис. магазинів?
../innovaeditor/assets/closed.jpg
Пандемія нещадно б'є по американській оффлайн-торгівлі. Згідно з підрахунками компанії Coresight Research, в США в цьому році може замкнутися від 20 тис. до 25 тис. магазинів.
 
Від 55% до 60% таких торгових точок розташовані в торгових центрах — передає WH.pl НОВИНИ ПО ТЕМІ Онлайн-продажі продуктів в США ростуть рекордними темпами Американці найчастіше купують продукти онлайн в Walmart Торгові мережі в США вже давно стикаються з багатьма проблемами.
 
Головною з них була зростаюча конкуренція з боку Amazon та інших інтернет-магазинів. У 2019 році В США було зачинено рекордну кількість (9,3 тис.) торгових точок. Пандемія коронавіруса і пов’язані з цим економічні обмеження лише посилили проблеми роздрібних мереж.
 
Розрахунки Coresight Research показують, що в США з початку року по сьогоднішній день було оголошено про ліквідацію 4005 магазинів, з яких 900 припадає на мережу Pier 1 Imports (продаж товарів для дому).
 
З цією проблемою зіткнулися також власники торгових центрів. Їм доведеться залучати нових орендарів замість зачинених магазинів.