VARUS запровадив комплекс профілактичних заходів для захисту від коронавірусу співробітників та Клієнтів мережі.
../innovaeditor/assets/1760042-varus.jpg
Проявляючи увагу та з метою турботи про збереження здоров'я нашої команди і Клієнтів від вірусної інфекції, мережа супермаркетів VARUS долучається до державних заходів протидії епідеміологічної ситуації з поширення коронавірусної інфекції COVID-2019.
 
Наші супермаркети забезпечені товарами всіх категорій в повному обсязі та працюють в стандартному робочому режимі, гарантуючи щоденну доставку свіжих продуктів по всіх наших магазинах. З метою турботи про здоров'я наших Клієнтів і співробітників, з 13.03.2020 у всіх магазинах та офісних приміщеннях впроваджуються додаткові санітарно-гігієнічні заходи для запобігання поширенню вірусу. В першу чергу було посилено частоту обробки дезінфікуючим засобом поверхонь, які відносяться до зон користування великою кількістю людей та збільшено кількість санітайзерів для дезінфекцій рук усіх співробітників магазинів. Стан здоров’я кожного співробітника перевіряється перед допуском на роботу. Протягом наступного тижня на вході в усіх магазинах буде встановлено безконтактні дозатори з дезинфікуючим засобом, для того щоб кожен Клієнт мав змогу обробляти руки.
 
Варто зазначити, що в супермаркети розіслано матеріали з рекомендаціями, щодо дотримання безпечної відстані у чергах та новою бізнес-етикою, без привітань рукостисканням тощо. Ми працюємо над пришвидшенням процесів обслуговування аби Клієнти мережі уникали черг.
 
Саме тому, ввели стан високого пріоритету для реалізацій можливості замовлень продуктів через сервіси доставки Raketa, Glovo, UberEATS та розробки VARUS Pick Up Point, що дозволить ще більше мінімізувати фізичні контакти та замовляти продукти онлайн, забравши вже підготовлені товари у зазначений час. Для всіх співробітників заплановано онлайн навчання з правилами поведінки та консультацією щодо запобігання зараження і симптомів захворювання коронавірусной інфекцією.
 
Навчання буде проводити епідеміолог Дніпропетровської ОЛЦ МОЗ України. Додаткова інформація про коронавірус також розміщена на корпоративному порталі компанії. Всі особисті зустрічі та наради вже переведено в онлайн. Також, додатково у кожному відділі та департаментах призначено відповідальну особу що контролює ситуації та стан здоров'я колег при допуску на роботу. Співробітники, які були у відпустці за кордоном, не допускаються до роботи в офіси компанії протягом 14 діб, з можливістю працювати віддалено.
 
Ми спільно повинні подбати про здоров'я наших співробітників й Клієнтів, тому на період спалаху епідемії, важливо бути особливо уважними до себе та свого здоров’я. 
 
По материалам TradeMaster.ua