Інформаційний лист щодо справи №54 / 1-19, яка розглядалася в Антимонопольному комітеті України
../innovaeditor/assets/novosti/AMKU_263_171.png

Шановні Партнери, цим листом висловлюємо Вам свою повагу, і дякуємо за довіру до нашої компанії та плідну співпрацю.

Як ми інформували Вас раніше, нещодавно наша компанія зіткнулася з деякими труднощами, які були поступово і успішно подолані.

Хочемо донести до Вас інформацію про справу, яка розглядалася в Антимонопольному комітеті України з 2018 року за участі нашої компанії ТОВ «МРЦ Бренд».

Починаючи з середини 2018 року в Антимонопольний комітет України надійшли заяви від наступних компаній: ТОВ «Сільпо Фуд», ТОВ «Метро Кеш енд Кері» та ТОВ «АСНільсен Юкрейн». У заявах цих компаній йшлося про те, що діяльність компанії ТОВ «МРЦ Бренд» веде до порушення їх прав: нібито наша компанія поширює комерційну таємницю торгових мереж, а також про те, що на сайті компанії некоректно викладена рекламна інформація, трактування якої могла вплинути на вибір кінцевого споживача даних.

Отже, 08.08.2019 року відбулося засідання в Дніпропетровському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету у справі №54 / 1-19 - порушення законодавства про захист економічної конкуренції, а також про захист від недобросовісної конкуренції.

В результаті Антимонопольний комітет України виніс рішення, яким ми задоволені в певній мірі. Антимонопольний комітет України в ході розслідування з'ясував, що наша компанія - ТОВ «МРЦ Бренд" не поширювала комерційну інформацію (комерційну таємницю), тим самим поставивши «жирну» крапку в даному питанні. Також, АМКУ сформував певні рекомендації стосовно зміни тексту рекламної інформації в деяких розділах нашого корпоративного сайту, які ми реалізуємо у встановлені строки.

Не дивлячись на певні труднощі, ми дивимося на ситуацію, що склалася з оптимізмом. Ми плануємо і далі успішно працювати в основному виді діяльності - аналізі вторинних продажів в національних мережах України, а також розвивати нові перспективні напрямки. Одне з таких перспективних напрямків - аналіз вторинних продажів в лінійному роздробі. Крім того, наша компанія успішно запустила процес надання подібних послуг на території ЄС. ТОВ «МРЦ Бренд» і надалі планує розширювати географію надання своїх послуг на європейському ринку.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.