Мережа дискаунтерів АТБ відкрила ювілейний 1000-й магазин
../innovaeditor/assets/ATB-810x540_1.jpg

Група компаній АТБ, що розвиває однойменну мережу в Україні, 4 березня відкрила 1000-й магазин в Україні, і за тиждень довела кількість торгових точок до 1002-х об’єктів

Як повідомила прес-служба компанії, ювілейний магазин розпочав роботу в с. Крижанівка, Одеської області за адресою: вул. Академіка Сахарова, 3. На 11 березня торговельна мережа АТБ налічує вже 1002 торгових об’єкта, розташованих в 256 населених пунктах 22 областей України.

«Група компаній АТБ зберігає високі темпи розвитку торгової мережі протягом більше десяти років. Нарощування потужності здійснюється на основі розробленої менеджментом компанії довгострокової стратегії, яка передбачає поєднання зростання кількісних показників з впровадженням нової концепції магазинів – передових європейських технологій, концепцій і практик розвитку формату дискаунтера», – коментує генеральний директор корпорації АТБ Борис Марков.

За його словами, пріоритетом розвитку в поточному році залишається нарощування присутності компанії в Західному і Південному регіонах України, а також продовження роботи з оновлення торгових об’ектов.

В планах АТБ-маркет на 2019 рік – відкриття більше 100 нових магазинів і реконструкція 50 торгових об’єктів.

Нагадаємо, за підсумками 2018 року рітейлер відкрив 80 нових дискаунтерів, в тому числі 34 магазина в Західній Україні та 14 – в Південному регіоні. Одночасно була проведена реконструкція 41 магазина.

Товарообіг торгової мережі АТБ за результатами 2018 року склав 103,9 млрд грн (з ПДВ), що на 23% більше, ніж показники 2017 року.

Довідка. Корпорація АТБ – об’єднання великих українських компаній, що здійснюють свою діяльність в таких сферах бізнесу, як управління активами, роздрібна торгівля, виробництво і продаж продуктів харчування. До складу корпорації входить роздрібна компанія АТБ-маркет, кондитерська фабрика Квiтень, м’ясна фабрика Фаворит Плюс. Флагманом бізнесу корпорації є торговельна мережа АТБ. В мережі працює понад 50 000 чоловік, а покупки в АТБ-маркет щодня здійснюють понад 3,5 млн українців.