../innovaeditor/assets/logo_big_fozzy_263x171.jpg
«Фоззі Груп» завершив 2020 рік з прибутком 8,6 млн грн 04.03.21
ПрАТ "Фоззі Груп" (Вишневе, Київська обл.) завершило 2020 рік з чистим прибутком у розмірі 8,6 млн грн, тоді як в 2019 році отримало чистий збиток у розмірі 5 млн грн.
 
Згідно з повідомленням компанії в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) про збори акціонерів 2 квітня, дивіденди за 2020 рік планується не нараховувати та ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/Mi-Market.jpg
Нещодавно відкрився третій Мі Маркет - магазин формату «біля дому» 04.03.21
NOVUS розширює новий рітейл-проєкт магазинів біля дому «Мі Маркет». Компактний об’єкт площею 110 квадратних метрів розташувався на вулиці Каховська 62 А у місті Києві.
 
Попри невелику площу магазина, в ньому представлені всі групи товарів: свіжа випічка, смачні тістечка власного виробництва, готові страви у відділі кулінарії, фірмова піца, приготована за оригінальною італійською рецептурою, товари власного імпорту.
 
Також, для зручності клієнтів, у ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/6_main.png
Зовнішня торгівля товарами зросла на 4% з початку року — Держмитниця 03.03.21
Зовнішньоторговельний оборот України за перші два місяці поточного року зріс на 4,4% в порівнянні з січнем-лютим 2020 року і склав $ 17,5 млрд. 
 
Про це повідомляє державна митна служба. Обсяг експорту за звітний період збільшився на 4,3% до $ 8,5 млрд, імпорту — на 4,5% до $ 9,1 млрд. З початку року Україна найбільше експортувала чорні метали ($ 764 млн) ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/original.jpg
NOVUS відкрив четвертий оновлений магазин у рамках ребредингу магазинів Billa 02.03.21
Магазин знаходиться за адресою: проспект Повітрофлотський, 56 А. 
 
Торгова площа — 600 кв. м. У широкому асортименті продукції клієнти можуть придбати свіжоспечені вироби пекарні, якісне охолоджене м’ясо від Майстрів Смаку, яким пишаються у мережі, а також готові страви кулінарії — традиційні та авторські.
 
На замовлення піцайоло готують смачну піцу за оригінальною італійською рецептурою. «Ми чуємо гарний відгук клієнтів стосовно нашої ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/Silpo-810x456.jpg
АМКУ дозволив "Сільпо" придбати "Фуршет" 19.02.21
Антимонопольний комітет надав дозвіл ТОВ "СІЛЬПО-ФУД" (Fozzy Group) на купівлю активів Фуршет Груп, що раніше розпочала процедуру банкрутства. Про це повідомляє пресслужба АМКУ.
 
Комітет зазначає, що проаналізував діяльність учасників концентрації у межах 21 міста України, на яких є перетин їхньої діяльності. За результатами розгляду регулятор встановив, що "сукупні частки учасників концентрації на регіональних ринках у відповідних територіальних межах за результатами ...

всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/6270746-nestle.jpg
Nestle і Mars викрили у використанні дитячої праці 16.02.21
Американська правозахисна організація International Rights Advocates (IRA) подала в суд від імені громадян Малі проти кількох компаній, серед яких Mars, Nestle і Cargill.
 
Їх звинувачують у використанні дитячої праці і можливу співучасть у торгівлі людьми. За твердженням восьми жителів Малі, у дитинстві їх продали в рабство. Вони були змушені працювати на плантаціях у Кот-д'Івуарі, де збирали какао-боби.
 
У заяві йдеться, ...

всё...
Подробнее
Показать еще